Mallra shtëpiake

Produktet e reja
Çmimi i rregullt
€149,00
Çmimi i shitjes
€149,00
Çmimi i rregullt
€149,00
Çmimi i shitjes
€149,00
HUGO Blue nereo t-shirt black palm tree HUGO Blue nereo t-shirt black palm tree
-30%
Çmimi i rregullt
€79,00
Çmimi i shitjes
€56,00
HUGO Blue nalono relaxed fit t-shirt black HUGO Blue nalono relaxed fit t-shirt black
-25%
Çmimi i rregullt
€113,00
Çmimi i shitjes
€85,00
HUGO BLUE baby tee pink HUGO BLUE baby tee pink
-26%
Çmimi i rregullt
€62,00
Çmimi i shitjes
€46,00
Boss oversized T-Shirt lilac Boss oversized T-Shirt lilac
-18%
Çmimi i rregullt
€103,00
Çmimi i shitjes
€85,00
Aape By A Bathing Ape boxy t-shirt white Aape By A Bathing Ape boxy t-shirt white
-18%
Çmimi i rregullt
€96,00
Çmimi i shitjes
€79,00
Aape By A Bathing Aape t-shirt green Aape By A Bathing Aape t-shirt green
-17%
Çmimi i rregullt
€149,00
Çmimi i shitjes
€125,00
HUGO RED numiella straight leg joggers navy HUGO RED numiella straight leg joggers navy
-15%
Çmimi i rregullt
€230,00
Çmimi i shitjes
€196,00
HUGO Norchidea legging black HUGO Norchidea legging black
-46%
Çmimi i rregullt
€129,00
Çmimi i shitjes
€70,00
Aape By A Bathing Ape t-shirt multi Aape By A Bathing Ape t-shirt multi
-19%
Çmimi i rregullt
€109,00
Çmimi i shitjes
€89,00
Aape By A Bathing Ape t-shirt back graphic white Aape By A Bathing Ape t-shirt back graphic white
-22%
Çmimi i rregullt
€108,00
Çmimi i shitjes
€85,00
HUGO Ridara mini skirt black HUGO Ridara mini skirt black
-16%
Çmimi i rregullt
€138,00
Çmimi i shitjes
€116,00
HUGO Satchie mini skirt red HUGO Satchie mini skirt red
-27%
Çmimi i rregullt
€126,00
Çmimi i shitjes
€93,00
New Balance 1906D Black New Balance 1906D Black
-21%
Çmimi i rregullt
€187,00
Çmimi i shitjes
€149,00
Produktet të disponueshëm për ju
Ngrohës elektrik  LED me një karikim të shpejtë Ngrohës elektrik  LED me një karikim të shpejtë
-35%
Çmimi i rregullt
€30,63
Çmimi i shitjes
€20,00
Ngrohës elektrik  LED me një karikim të shpejtë Ngrohës elektrik  LED me një karikim të shpejtë
-35%
Çmimi i rregullt
€30,63
Çmimi i shitjes
€20,00

Kohëzgjatja e ruajtjes së nxehtësisë: 6 orë dhe nën

Fuqia: 50W & Under

Çmimi i rregullt
€9,50
Çmimi i shitjes
€9,50
Çmimi i rregullt
€9,50
Çmimi i shitjes
€9,50

Material: Cloth
is_customized: no
Model Number: Christmas Bottle Set
Material: non-woven

Çmimi i rregullt
€18,90
Çmimi i shitjes
€18,90
Çmimi i rregullt
€18,90
Çmimi i shitjes
€18,90

Brand Name: ISHOWTIENDA
Function: Folding
Model Number: Sun/Rain Umbrella
Product: Sunny and Rainy Umbrella
Age Group: Adults
Type: Umbrellas
Pattern: Three-folding Umbrella
Material: high-grade anode aluminum alloy
Control: Non-automatic Umbrella
Feature1: Sunny umbrella
Feature2: Foldable umbrella
Feature3: Rainy umbrella
Feature4: Women umbrella

Çmimi i rregullt
€16,00
Çmimi i shitjes
€16,00
Çmimi i rregullt
€16,00
Çmimi i shitjes
€16,00

Materiali: plastike

Numri i modelit: 12-26-25

Emri i markës: Mettle

Forma: Lloji i Lirë

Teknika: e ngrirë

Emri i artikullit: Mbajtësi i zorrës Shisha Hookah

Ngjyra: Siç tregon pic, E Zezë

Pesha: 90 G / Pc

Karakteristikat: Luaj lojëra dhe shijoni nargjile Shisha

Paketa përfshin: 1 PC

Për dorezë: E përshtatshme për pothuajse të gjitha dorezat e nargjileve

Çmimi i rregullt
€15,90
Çmimi i shitjes
€15,90
Çmimi i rregullt
€15,90
Çmimi i shitjes
€15,90

Materiali: Metal

Teknika: Lak

Numri i modelit: JL709

Funksioni: Windproof, mbrojtje e mjedisit, mbrojtje e mjedisit

Burimi i energjisë: Karikimi i baterisë litium-jon

Logoja e personalizuar: Po

Pesha: Rreth 80g

Karburanti: Ndezës i rimbushur me USB, jo naftë ose gaz

Ngrohje të vogël per Shtepi dhe zyra Ngrohje të vogël per Shtepi dhe zyra
-19%
Çmimi i rregullt
€23,40
Çmimi i shitjes
€19,00
Ngrohje të vogël per Shtepi dhe zyra Ngrohje të vogël per Shtepi dhe zyra
-19%
Çmimi i rregullt
€23,40
Çmimi i shitjes
€19,00

Kohëzgjatja e ruajtjes së nxehtësisë: 15 orë dhe më shumë

Fuqia: 101W & Up

Çmimi i rregullt
€15,90
Çmimi i shitjes
€15,90
Çmimi i rregullt
€15,90
Çmimi i shitjes
€15,90

Fuqia: 50W & Under

Materiali: Pëlhura jo të endura

Çmimi i rregullt
€38,88
Çmimi i shitjes
€38,88
Çmimi i rregullt
€38,88
Çmimi i shitjes
€38,88

Fuqia: 51-75W

Kohëzgjatja e ruajtjes së nxehtësisë: 8-10 orë

Çmimi i rregullt
€18,90
Çmimi i shitjes
€18,90
Çmimi i rregullt
€18,90
Çmimi i shitjes
€18,90

Lloji i modelit: i ngurtë

Materiali: rroba

Stili: Modern

Numri i modelit: ppSNH579

is_customized: JO

Emri i produktit: Mbulesa e veshjeve

Hapësira e Zbatueshme: veshjet, në mure, pas dyerve

Madhësia: SI tregohet në detaje

Sasia: 1 copë

Numri i modelit: ppSNH579

Çmimi i rregullt
€17,22
Çmimi i shitjes
€17,22
Çmimi i rregullt
€17,22
Çmimi i shitjes
€17,22

Materiali: plastik

Produkti: Rroba e disponueshme e shiut

a: Ponço

b: Pallto shiu

c: Pallto shiu

Çmimi i rregullt
€4,00
Çmimi i shitjes
€4,00
Çmimi i rregullt
€4,00
Çmimi i shitjes
€4,00

Lloji: i lëvizshëm

Materiali: Silikoni

Forma: Raundi

Numri i modelit: Ashtray

Çmimi i rregullt
€8,07
Çmimi i shitjes
€8,07
Çmimi i rregullt
€8,07
Çmimi i shitjes
€8,07

Materiali: Metal

Teknika: e ngrirë

Numri i modelit: Metal

Lloji i vajit të motorit: butan

pesha: 48 g

madhësia: 6.5 * 3.3 * 0.8CM

Çmimi i rregullt
€14,50
Çmimi i shitjes
€14,50
Çmimi i rregullt
€14,50
Çmimi i shitjes
€14,50

Produkti: ombrellë

Grupmosha: Të rriturit

Lloji: ombrellat

Modeli: Umbrellë me dore të gjatë

Materiali: Najloni

Kontrolli: Gjysëm-automatik

Umbrell 3D Umbrell 3D
-51%
Çmimi i rregullt
€56,58
Çmimi i shitjes
€28,00
Umbrell 3D Umbrell 3D
-51%
Çmimi i rregullt
€56,58
Çmimi i shitjes
€28,00

Materiali i panelit: Veshje e zezë

Madhësia: rreze 48-53cm

Funksioni: Folding

Numri i modelit: 17

Produkti: ombrellë

Grupmosha: Të rriturit

Lloji: ombrellat

Modeli: ombrellë me tre palosje

Materiali: Poliester

Kontrolli: plotësisht-automatik

is_customized: po

Trajtimi: Plastikë dhe gome

Gjinia: ombrellë e grave / ombrellë e burrave

Aktiviteti në natyrë: Peshkimi

Diametri: 96cm

Pesha: 0,45

Lloji i ngrohtë elektrik i këmbëve Lloji i ngrohtë elektrik i këmbëve
-26%
Çmimi i rregullt
€51,15
Çmimi i shitjes
€38,00
Lloji i ngrohtë elektrik i këmbëve Lloji i ngrohtë elektrik i këmbëve
-26%
Çmimi i rregullt
€51,15
Çmimi i shitjes
€38,00

Kohëzgjatja e ruajtjes së nxehtësisë: 6 orë dhe nën

Fuqia: 50W & Under

Materiali: Leshi