Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D
Umbrell 3D

Umbrell 3D

Çmimi i rregullt
€56,58
Çmimi i shitjes
€28,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali i panelit: Veshje e zezë

Madhësia: rreze 48-53cm

Funksioni: Folding

Numri i modelit: 17

Produkti: ombrellë

Grupmosha: Të rriturit

Lloji: ombrellat

Modeli: ombrellë me tre palosje

Materiali: Poliester

Kontrolli: plotësisht-automatik

is_customized: po

Trajtimi: Plastikë dhe gome

Gjinia: ombrellë e grave / ombrellë e burrave

Aktiviteti në natyrë: Peshkimi

Diametri: 96cm

Pesha: 0,45

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.