Kujdesi shëndetësor

Produktet e reja
adidas X_Plrphase Core Black Cloud White adidas X_Plrphase Core Black Cloud White
-26%
Çmimi i rregullt
€175,00
Çmimi i shitjes
€131,00
New Balance 9060 Blacktop New Balance 9060 Blacktop
-16%
Çmimi i rregullt
€169,00
Çmimi i shitjes
€142,00
New Balance 9060 Moonrock Linen New Balance 9060 Moonrock Linen
-16%
Çmimi i rregullt
€169,00
Çmimi i shitjes
€142,00
HUGO Red relaxed t-shirt dress black HUGO Red relaxed t-shirt dress black
-20%
Çmimi i rregullt
€129,00
Çmimi i shitjes
€104,00
HUGO Red high neck zip mini dress black HUGO Red high neck zip mini dress black
-15%
Çmimi i rregullt
€151,00
Çmimi i shitjes
€129,00
adidas Nite Jogger Sesame Black Bold Green adidas Nite Jogger Sesame Black Bold Green
-15%
Çmimi i rregullt
€162,00
Çmimi i shitjes
€139,00
BOSS Orange geological relaxed fit t-shirt black BOSS Orange geological relaxed fit t-shirt black
-22%
Çmimi i rregullt
€129,00
Çmimi i shitjes
€101,00
BOSS Orange gradient relaxed fit t-shirt blue BOSS Orange gradient relaxed fit t-shirt blue
-18%
Çmimi i rregullt
€139,00
Çmimi i shitjes
€114,00
adidas Retropy E5 Grey Carbon Gum adidas Retropy E5 Grey Carbon Gum
-15%
Çmimi i rregullt
€159,00
Çmimi i shitjes
€136,00
New Balance XC-72 AURALEE Blue New Balance XC-72 AURALEE Blue
-11%
Çmimi i rregullt
€199,00
Çmimi i shitjes
€179,00
New Balance 327 Moonbeam Shadow Grey New Balance 327 Moonbeam Shadow Grey
-19%
Çmimi i rregullt
€169,00
Çmimi i shitjes
€137,00
HUGO Red wide leg trousers leopard HUGO Red wide leg trousers leopard
-15%
Çmimi i rregullt
€186,00
Çmimi i shitjes
€159,00
HUGO Red denim maxi skirt mid wash HUGO Red denim maxi skirt mid wash
-17%
Çmimi i rregullt
€214,00
Çmimi i shitjes
€179,00
HUGO RED sweat shorts grey HUGO RED sweat shorts grey
-25%
Çmimi i rregullt
€114,00
Çmimi i shitjes
€86,00
HUGO Red diflowos jersey shorts black floral stencil print HUGO Red diflowos jersey shorts black floral stencil print
-14%
Çmimi i rregullt
€166,00
Çmimi i shitjes
€143,00
Produktet të disponueshëm për ju
Çmimi i rregullt
€16,00
Çmimi i shitjes
€16,00
Çmimi i rregullt
€16,00
Çmimi i shitjes
€16,00

Lloji i artikullit: Braces & Supports

Efekt: Kujdesi për kockat

Numri i modelit: W9M1400049

Çmimi i rregullt
€21,00
Çmimi i shitjes
€21,00
Çmimi i rregullt
€21,00
Çmimi i shitjes
€21,00

Numri i modelit: Termometri për fëmijë

Ngjyra: e bardhë

Lloji: Infra të kuqe

Aplikimi: Adult & Child & Infant

Mënyra: Trupi / objekti

memorie: po

Vendosja e alarmit: po

bateria: Nuk përfshihet

Kërkesa e energjisë: Bateria alkaline 2 x AAA 1.5V

Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00
Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00

Madhësia: e rregullt

Materiali: leckë

Aplikimi: ARM

Lloji i artikullit: Presioni i gjakut

Numri i modelit: MR3223201

Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00
Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00

Lloji i artikullit: Gjumë dhe gërhitës

Lloji: Eyeshade

Lloji i syrit: 3D Eyeshade

Mënyra e punës: Mbulesa e syve

Materiali: Poliester

Numri i modelit: SE10

Gama e presionit: 4-20 cmH2O

Emri i markës: BYRIVER

Ngjyra: E Zezë, Blu

Matrica: shkumë memorie

Emri i artikullit: Maskë për sytë e gjumit

Çmimi i rregullt
€29,00
Çmimi i shitjes
€29,00
Çmimi i rregullt
€29,00
Çmimi i shitjes
€29,00

Madhësia: 195 * 210 * 70MM


Materiali: Koka: rrip aliazh alumini, najlon, krye, çantë: PVC


Aplikimi: ARM


Lloji i artikullit: Presioni i rajonit


Numri i modelimit: JZ-291M


Ngjyra: BLUE e errët

Çmimi i rregullt
€8,00
Çmimi i shitjes
€8,00
Çmimi i rregullt
€8,00
Çmimi i shitjes
€8,00

Materiali: Material i përbërë

Madhësia: e mesme

Aplikimi: Qafa

Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim

Numri i modelit: i zakonshëm

1: masazh

Oksimetri pulsi dhe Sensor per telefonat Android Oksimetri pulsi dhe Sensor per telefonat Android
-34%
Çmimi i rregullt
€67,98
Çmimi i shitjes
€45,00
Oksimetri pulsi dhe Sensor per telefonat Android Oksimetri pulsi dhe Sensor per telefonat Android
-34%
Çmimi i rregullt
€67,98
Çmimi i shitjes
€45,00

Certertifikimi i Cilësisë së Mallrave: ce

Madhësia: 1000 mm

Materiali: ABS

Aplikimi: Gishti

Lloji i artikullit: Presioni i gjakut

Numri i modelit: M400

is_customized: Po

Lloji i artikullit: Oximeter pulsi

Parametrat: SpO2 PR PI

Certifikata: CE / ISO13485

Koha e garancisë: 2 vjet

USB: USB APP

Lloji i telefonit celular: Sistemi Android

Çmimi i rregullt
€7,00
Çmimi i shitjes
€7,00
Çmimi i rregullt
€7,00
Çmimi i shitjes
€7,00

Mënyra e punës: Auto

Numri i modelit: Gërhitës i magnetit

Lloji i artikullit: Gjumë dhe gërhitës

Lloji i njësisë: copë

Pesha e paketave: 0.024kg (0.05lb.)

Masazh  SKG Smart Relaksim i Kujdesit Shëndetësor Masazh  SKG Smart Relaksim i Kujdesit Shëndetësor
-61%
Çmimi i rregullt
€180,60
Çmimi i shitjes
€72,00
Masazh  SKG Smart Relaksim i Kujdesit Shëndetësor Masazh  SKG Smart Relaksim i Kujdesit Shëndetësor
-61%
Çmimi i rregullt
€180,60
Çmimi i shitjes
€72,00

Materiali: Material i përbërë

Aplikimi: Qafa

Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim

Numri i modelit: SKG4098

Çmimi i rregullt
€9,00
Çmimi i shitjes
€9,00
Çmimi i rregullt
€9,00
Çmimi i shitjes
€9,00

Materiali: Steelelik inox

Aplikimi: Kthehu

Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim

Numri i modelit: gërvishtësi mbrapa

Çmimi i rregullt
€9,00
Çmimi i shitjes
€9,00
Çmimi i rregullt
€9,00
Çmimi i shitjes
€9,00

Lloji: Orë me dore Anti Snore

Materiali: Titanium

Mënyra e punës: Auto

Lloji: Orë me dore Anti Snore

Lloji i artikullit: Gjumë dhe gërhitës

Matja e oksigjenit Matja e oksigjenit
-25%
Çmimi i rregullt
€25,11
Çmimi i shitjes
€19,00
Matja e oksigjenit Matja e oksigjenit
-25%
Çmimi i rregullt
€25,11
Çmimi i shitjes
€19,00

Madhësia: 62 * 32 * 33 mm

Materiali: ABS

Aplikimi: Gishti

Lloji i artikullit: Presioni i gjakut

Numri i modelit: YK-88

Dy parametra: SPo2, Pulsi

Gama e matjes SPo2 :: 70% ~ 99%

Gama e matjes së PR: 30BPM-240BPM

Konsumi i energjisë: Nën 30mA

Tensioni: DC 2.6-3.6V

Ngjyra: Blu e Zezë Rozë Blu

Çmimi i rregullt
€12,00
Çmimi i shitjes
€12,00
Çmimi i rregullt
€12,00
Çmimi i shitjes
€12,00

Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim

Emri i markës: MOONBIFFY

Aplikimi: Trupi

Rripa mbështetës magnetik të shpinës Rripa mbështetës magnetik të shpinës
-29%
Çmimi i rregullt
€33,60
Çmimi i shitjes
€24,00
Rripa mbështetës magnetik të shpinës Rripa mbështetës magnetik të shpinës
-29%
Çmimi i rregullt
€33,60
Çmimi i shitjes
€24,00

Efekti: Lironi dhimbjen nga sëmundja

Numri i modelit: B002-1

Emri i markës: GJITHA FIT IN

Materiali: 60% poliester, 17% gome, 15% najlon, 8% pambuk

Ngjyra: e zezë e bardhë

Pika: drejtohet prapa

Aplikimi: Rripat mbështetës magnetik të shpinës

Matese per Presioni i gjakut Matese per Presioni i gjakut
-36%
Çmimi i rregullt
€27,72
Çmimi i shitjes
€18,00
Matese per Presioni i gjakut Matese per Presioni i gjakut
-36%
Çmimi i rregullt
€27,72
Çmimi i shitjes
€18,00

Madhësia: lloji i gishtit, i vogël

Materiali: ABS

Aplikimi: Gishti

Lloji i artikullit: Presioni i gjakut

Numri i modelit: SH-M230

Ngjyra e disponueshme: blu, rozë, jeshile, e zezë

Ekrani: Ekran LED me ngjyra

Kërkesa për energji elektrike: 2 x bateri alkaline AAA 1.5V

A është bateria e përfshirë në paketën: Jo

Parametri: SPO2, PR

Vërtetim: CE

Aplikimi: Gishti

is_customized: Po

Drejtimi i ekranit: 2