Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER
Maskë për sytë e gjumit BYRIVER

Maskë për sytë e gjumit BYRIVER

Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Lloji i artikullit: Gjumë dhe gërhitës

Lloji: Eyeshade

Lloji i syrit: 3D Eyeshade

Mënyra e punës: Mbulesa e syve

Materiali: Poliester

Numri i modelit: SE10

Gama e presionit: 4-20 cmH2O

Emri i markës: BYRIVER

Ngjyra: E Zezë, Blu

Matrica: shkumë memorie

Emri i artikullit: Maskë për sytë e gjumit

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.