Dekor

Produktet e reja
Çmimi i rregullt
€149,00
Çmimi i shitjes
€149,00
Çmimi i rregullt
€149,00
Çmimi i shitjes
€149,00
HUGO Blue nereo t-shirt black palm tree HUGO Blue nereo t-shirt black palm tree
-30%
Çmimi i rregullt
€79,00
Çmimi i shitjes
€56,00
HUGO Blue nalono relaxed fit t-shirt black HUGO Blue nalono relaxed fit t-shirt black
-25%
Çmimi i rregullt
€113,00
Çmimi i shitjes
€85,00
HUGO BLUE baby tee pink HUGO BLUE baby tee pink
-26%
Çmimi i rregullt
€62,00
Çmimi i shitjes
€46,00
Boss oversized T-Shirt lilac Boss oversized T-Shirt lilac
-18%
Çmimi i rregullt
€103,00
Çmimi i shitjes
€85,00
Aape By A Bathing Ape boxy t-shirt white Aape By A Bathing Ape boxy t-shirt white
-18%
Çmimi i rregullt
€96,00
Çmimi i shitjes
€79,00
Aape By A Bathing Aape t-shirt green Aape By A Bathing Aape t-shirt green
-17%
Çmimi i rregullt
€149,00
Çmimi i shitjes
€125,00
HUGO RED numiella straight leg joggers navy HUGO RED numiella straight leg joggers navy
-15%
Çmimi i rregullt
€230,00
Çmimi i shitjes
€196,00
HUGO Norchidea legging black HUGO Norchidea legging black
-46%
Çmimi i rregullt
€129,00
Çmimi i shitjes
€70,00
Aape By A Bathing Ape t-shirt multi Aape By A Bathing Ape t-shirt multi
-19%
Çmimi i rregullt
€109,00
Çmimi i shitjes
€89,00
Aape By A Bathing Ape t-shirt back graphic white Aape By A Bathing Ape t-shirt back graphic white
-22%
Çmimi i rregullt
€108,00
Çmimi i shitjes
€85,00
HUGO Ridara mini skirt black HUGO Ridara mini skirt black
-16%
Çmimi i rregullt
€138,00
Çmimi i shitjes
€116,00
HUGO Satchie mini skirt red HUGO Satchie mini skirt red
-27%
Çmimi i rregullt
€126,00
Çmimi i shitjes
€93,00
New Balance 1906D Black New Balance 1906D Black
-21%
Çmimi i rregullt
€187,00
Çmimi i shitjes
€149,00
Produktet të disponueshëm për ju
Çmimi i rregullt
€19,00
Çmimi i shitjes
€19,00
Çmimi i rregullt
€19,00
Çmimi i shitjes
€19,00

Teknika: HANDMADE

Materiali: 100% poliester

Stili: Baritore

Lloji i modelit: Pafund

Forma: Sheshi

Modeli: Shtypur

Çmimi i rregullt
€9,00
Çmimi i shitjes
€9,00
Çmimi i rregullt
€9,00
Çmimi i shitjes
€9,00

Modeli: karikaturë

Specifikimi: Paketa me një copë

Lloji: magnet frigorifer

Numri i modelit: frigorifer i fytyrës me smiley DIY CB4067

Madhësia e fletës: e mesme

Lloji i ngjitësit: Ngjitës me një faqe

Materiali: PVC

Skenarët: Frigorifer, mur

Stili: 4 Stilet

madhësia e pranuar: 20 * 28cm (7,8 inç * 11 inç)

madhësia e përfunduar: 28 * 53cm (11 inç * 21 inç)

Modeli: Sticker Wall Plane

aplikim: dekor shtëpiak

Çmimi i rregullt
€15,90
Çmimi i shitjes
€15,90
Çmimi i rregullt
€15,90
Çmimi i shitjes
€15,90

Lloji i modelit: Kafshë

Emri: Rack Key, Hooks Hat

Stili: Hook mur

Artikulli: Koka e kafshëve të drerit

Numri: varur në shtëpi

Ngjyra: e Bardhë / e Zezë / Gri

Çmimi i rregullt
€14,00
Çmimi i shitjes
€14,00
Çmimi i rregullt
€14,00
Çmimi i shitjes
€14,00

Materiali: plastike

is_customized: Po

Lloji i artikullit: Drita e shkronjave

Ngjyra e artikullit: E Bardha (Siç tregojnë fotot)

Materiali: plastike

Ngjyra që lëshon: Bardhë e ngrohtë

Forma: Letër

Tensioni: DC 3V

Mundësuar nga: 2 copë bateri AAA (Jo përfshirë)

Ndërprerësi: Ndezës / Fik

Lartësia e sendit: 16cm

Aplikimi: Si llambë nate dekorimi, për ditëlindjen, martesën, 

Mure të varura me Dekorimin GALAXY Mure të varura me Dekorimin GALAXY
-24%
Çmimi i rregullt
€23,46
Çmimi i shitjes
€18,00
Mure të varura me Dekorimin GALAXY Mure të varura me Dekorimin GALAXY
-24%
Çmimi i rregullt
€23,46
Çmimi i shitjes
€18,00

Materiali: 100% poliester

Stili: Evropa

Lloji i modelit: Skenik

Teknika: e endura

Forma: Drejtkëndësh

Modeli: Shtypur

Çmimi i rregullt
€18,90
Çmimi i shitjes
€18,90
Çmimi i rregullt
€18,90
Çmimi i shitjes
€18,90

Brand Name: wanjun
Material: Copper
is_customized: No
Model Number: WJ0319-137

Çmimi i rregullt
€43,00
Çmimi i shitjes
€43,00
Çmimi i rregullt
€43,00
Çmimi i shitjes
€43,00

Materiali: 100% poliester

Emri i markës: SYKSYWQ

Forma: Drejtkëndësh

Modeli: Shtypur

Teknika: e endura

Stili: Dobi

Lloji i modelit: mur

Artizanat: Shtypja Dixhitale

Madhësia: Ne kemi 5 madhësi për zgjedhje

Pesha: 180g-400g

Transporti Drop: Pranoni pa asnjë kusht

Elementi i modës: Zjarri

Unike: Dekori i murit / Dekori i shtëpisë

OEM / Shpërndarja: OK

Rrudha: e moderuar

Butësi: e mesme

madhësia: 150x130cm, 150x150cm, 200x150cm, 200x180cm

Numri i artikullit: GT-525

Çmimi i rregullt
€32,49
Çmimi i shitjes
€32,00
LED Projektimi Orë Dixhitale LED Projektimi Orë Dixhitale
-2%
Çmimi i rregullt
€32,49
Çmimi i shitjes
€32,00

Lloji i ekranit: Digital

Materiali: plastike

Gjerësia: 18 mm

Forma: Sheshi

Pesha: 220g

Funksioni: Projeksioni

Gjatësia: 150 mm

Lloji i motivit: dixhital

Lloji: Ora e alarmit

Forma: Një fytyrë e vetme

Numri i modelit: 8190

Diametri: 110 mm

Karakteristika: LUMINOVA

Tipar: Stili antik

Karakteristikat: Kalendarët

Lloji i ekranit: LED

Lloji: Ora e alarmit të projeksionit

Logo e shtypur: Po (një shumë e caktuar)

Lloji i energjisë: Bateria (energjia DC)

Madhësia e pasqyrës: Ekran me ngjyra 6-inç

Distanca e projeksionit: 1-5M

Këndi i projeksionit: 180 gradë i rrotullueshëm

Ekrani i temperaturës dhe lagështisë: 0 deri 50 gradë Celsius / 32 deri 122 gradë Fahrenheit

2 Ekran i temperaturës dhe lagështisë: 20 deri 99 përqind lagështia relative

përdorimi: Funksioni i orës së alarmit / funksionit të përgjumjes

bateria: 2 * AAA

madhësia: 15 * 11 * 2.5cm

MODE: Modaliteti i vendosjes

UP: rregullimi i kohës

SHPESH: rregullimi i kohës

MAX / MIN: Afishimi i temperaturës dhe lagështisë maksimale dhe minimale

Çmimi i rregullt
€12,50
Çmimi i shitjes
€12,50
Çmimi i rregullt
€12,50
Çmimi i shitjes
€12,50

Materiali: PVC

Karakteristika: Kapje statike

Funksioni: Dekorativ

Numri i modelit: HQ0613

Trajtimi sipërfaqësor: i ngulitur

Lloji: Filmat xhami

tipari 1: Pajisjet e dekorimit të Krishtlindjeve

tipari 2: Dekoratat e Krishtëlindjes për shtëpi

tipari 3: Dekorimi i Vitit të Ri

tipari 4: furnizim festash

tipari 5: Dekoratat e dritares së Krishtlindjes