Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded
Xhaketë Hooded

Xhaketë Hooded

Çmimi i rregullt
€28,00
Çmimi i shitjes
€28,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Trashësia: STANDARD

Gjinia: Gratë

Lloji i veshjeve të jashtme: Xhaketa

Materiali: Pambuku

Materiali: Poliester

Me kapuç: Po

Lloji i mbylljes: zinxhir

Lloji i modelit: Shtyp

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Kollare: Jakë e kthyer nga poshtë

Gjatësia e mëngës (cm): E plotë

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.