Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal
Xhaketë Causal

Xhaketë Causal

Çmimi i rregullt
€25,46
Çmimi i shitjes
€23,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Numri i modelit: xhaketë e grave

Trashësia: STANDARD

Gjinia: Gratë

Lloji i veshjeve të jashtme: Xhaketa

Materiali: Pambuku

Materiali: Poliester

Me kapuç: Po

Lloji i mbylljes: zinxhir

Lloji i modelit: Shtyp

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Kollare: Jakë e kthyer nga poshtë

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.