Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings
Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings

Veshje fitnes - Bluz dhe Leggings

Çmimi i rregullt
€55,53
Çmimi i shitjes
€30,90
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: Najloni

Gjinia: Gratë

Gjatësia e mëngës (cm): E plotë

Lloji Sportiv: Joga

Karakteristikat: Frymë

Karakteristika: e thatë e shpejtë

Përshtatja: Përshtatet me madhësinë, merrni madhësinë tuaj normale

Lloji i modelit: i ngurtë

Ngjyra: rozë, vjollcë, blu e çelët, e zezë

Madhësia: S, M, L

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.