Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4
Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4
Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4
Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4
Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4
Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4

Touch Panel iPhone 6 5 5s 5c 4s 4

Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Ekrani: 4.0 "

Numri i modelit: Për iPhone 6/5 / 5S / 4S / 4

Lloji: Ekrani me prekje

Ngjyra: E bardha dhe e zeza

Is_customized: Po

QC: provoni një nga një

i përshtatshëm: Për iPhone 6/5 / 5S / 5c / 4S / 4

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.