Rritja e flokëve Vaji esencial që rikthen flokët
Rritja e flokëve Vaji esencial që rikthen flokët
Rritja e flokëve Vaji esencial që rikthen flokët
Rritja e flokëve Vaji esencial që rikthen flokët

Rritja e flokëve Vaji esencial që rikthen flokët

Çmimi i rregullt
€26,00
Çmimi i shitjes
€26,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Përbërësi: Ekstrakt bimor

Emri i produktit: Vaj esencial për kujdesin e flokëve xhenxhefil

efikasiteti: Ngjyrosja e kontrollit të vajit të kokës për kujdesin e ndarë dhe kujdesi i dëmtuar përmirësojnë humbjen e flokëve

I përshtatshëm për flokët: Të përgjithshme

pesha neto: 30 ml

Faqja e infermierisë: Flokët

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.