Pallto Grace Karin
Pallto Grace Karin
Pallto Grace Karin
Pallto Grace Karin
Pallto Grace Karin
Pallto Grace Karin

Pallto Grace Karin

Çmimi i rregullt
€35,42
Çmimi i shitjes
€28,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Gjatësia e veshjeve: RREGULLT

Dekorimi: Xhepa

Dekorimi: Zinxhirët

Numri i modelit: xhaketa dhe pallto femrash

Trashësia: Qeth

Materiali: Poliester

Me kapuç: Po

Lloji i mbylljes: zinxhir

Lloji i modelit: Punë me arna

Kollare: Jakë e kthyer nga poshtë

Gjatësia e mëngës (cm): E plotë

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.