Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore
Pallto dimrore

Pallto dimrore

Çmimi i rregullt
€17,14
Çmimi i shitjes
€17,14
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Lloji i veshjeve të sipërme: Vest

Emri i markës: UHYTGF

Stili: Zonja e Zyrës

Materiali: Poliester

Materiali: Pambuku

Numri i modelit: jelek

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.