Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto
Pallto

Pallto

Çmimi i rregullt
€30,74
Çmimi i shitjes
€26,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: Pambuku

Numri i modelit: WO157

Lloji i veshjeve të sipërme: Vest

Dekorimi: Xhepa

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Kollare: O-Qafë

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.