Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës
Mini Anti Gërhitës

Mini Anti Gërhitës

Çmimi i rregullt
€11,00
Çmimi i shitjes
€11,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: Silikoni

Mënyra e punës: S / T

Numri i modelit: 001

Lloji i artikullit: Gjumë dhe gërhitës

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.