Maskë për gjumë
Maskë për gjumë
Maskë për gjumë
Maskë për gjumë
Maskë për gjumë
Maskë për gjumë

Maskë për gjumë

Çmimi i rregullt
€13,00
Çmimi i shitjes
€13,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: Pambuku

Mënyra e punës: Mbulesa e syve

Numri i modelit: Maskë për gjumë

Lloji i artikullit: Gjumë dhe gërhitës

Gama e presionit: 4-20 cmH2O

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.