Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga
Kostum per yoga

Kostum per yoga

Çmimi i rregullt
€24,90
Çmimi i shitjes
€24,90
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: 88% poliester 12% Spandex

Tipar: Maica dhe pantallona mund të blihen veçmas

Aplikimi: Yoga / Running / Fitness

Tipi 1: Kostum sportiv për femra

Tipi 2: Rrobat e Fitnesit për Gratë

Tipi 3: Këmishë tenisi + Tights Running

Tipi 4: Veshje sportive

Ngjyra: 5 ngjyra

Numri i modelit: L10002

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.