Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD
Jelek RUGOD

Jelek RUGOD

Çmimi i rregullt
€31,68
Çmimi i shitjes
€21,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: akrilik

Materiali: Pambuku

Materiali: Lesh kashmiri

Numri i modelit: 060

Lloji i veshjeve të sipërme: Vest

Dekorimi: Asnjë

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Kollare: O-Qafë

Lloji i modelit: i ngurtë

Gjinia: Gratë

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.