Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim
Jakne per Skijim

Jakne per Skijim

Çmimi i rregullt
€32,00
Çmimi i shitjes
€32,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Lloji: RREGULLT

Kollare: Jakë e kthyer nga poshtë

Stili i mëngës: I rregullt

Pjesë e Ndashshme: Asnjë

Numri i modelit: SA751

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.