Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne
Jakne

Jakne

Çmimi i rregullt
€22,00
Çmimi i shitjes
€22,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Lloji i artikullit: Veshje të sipërme dhe pallto

Lloji i veshjeve të jashtme: Xhaketa

Lloji: RREGULLT

Stili i mëngës: I rregullt

Materiali i rreshtimit: Pambuku

Me kapuç: Po

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.