Buffer për Llakë Thonjsh Profesionale
Buffer për Llakë Thonjsh Profesionale

Buffer për Llakë Thonjsh Profesionale

Çmimi i rregullt
€7,04
Çmimi i shitjes
€7,04
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Sasia: 1

Materiali: akrilik

Tensioni: Asnjë

Lloji i artikullit: Dosja e thonjve

Madhësia: skedarët profesional të thonjve

Numri i modelit: Blloku i Dosjeve të Thonjve

Madhësia: 17.8x3x1.5cm

Is_customized: Po

Materiali: plastike dhe letër zmerile dhe sfungjer

Lloji i artikullit: Dosja e thonjve

Numri i modelit: Skedarët profesional të thonjve

Sasia: 10 copë / shumë

Stili: Stick Edge Stick

Karakteristika: Dosja e thonjve 80/120

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.