Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage
Bluzë Vintage

Bluzë Vintage

Çmimi i rregullt
€17,00
Çmimi i shitjes
€17,00
Pagesa bëhet pas arritjes së produktit.

Materiali: Poliester

Gjatësia e veshjeve: RREGULLT

Lloji i modelit: Leopardi

Gjinia: Gratë

Gjatësia e mëngës (cm): E plotë

Numri i modelit: 7437

Stili i mëngës: I rregullt

Kollare: Jakë e kthyer nga poshtë

Dekorimi: Aplikime

Lloji i pëlhurës: të endura

Stili: Rastësor

Artikulli: Bluza dhe Këmisha

Madhësia: S M L XL XXL 3XL

Modeli: Bluzë leopardi

Të nderuar klient për kategorinë e veshjeve: Ju lutemi shikoni masat në tabelat përkatëse, nuk marrim përgjegjësi! Ju faleminderit.